Jste návštěvník číslo:

Levely pro Star Trek: Voyager Elite Force

 

 

Nebula 2 - Pomsta Borgů

Datum vydání: 15.11.2004

Velikost: 16,9 Mb

Stáhnout

Děj této modifikace se odehrávají v době, kdy vesmírná loď federace Voyager letí svou sedmdesátiletou cestu napříč galaxií domů. Pokud jste sledovali seriál, který běžel na České televizi, jistě víte, o čem mluvím. V této misi se jim do cesty připlete borgská krychle, která chce Voyager definitivně zničit, neboť Borgové již ztratili trpělivost se škodami, které jim Voyager a jeho posádka napáchali.

Bohužel ne všechno se zdařilo tak, jak jsem chtěl. Tak například se mi nepodařilo zkoordinovat spolubojovníky, a tak se s nimi setkáte jen na chvíli. Také moje znalost skriptů není příliš vysoká, což mělo za následek ovlivnění celé délky potřebné hrací doby k dokončení, protože odpadly všelijaké složité animované sekvence. Nicméně když zavzpomínám na dobu před deseti měsíci, kdy se Nebula 2 měla rozkládat v jedné úrovni a to bez použití jakýchkoliv skriptů, jedná se i tak o velký úspěch, který si prostě nesmíte nechat ujít, už jen kvůli skvělému designu levelů a nečekanému dvojitému zvratu na konci hry. Jo a ještě jedna rada na závěr. Zbytečně Borgy neprovokujte, protože munice není nikdy dost!

  Download english version

 

Upozorňuji, že modifikace Nebua 2 - Pomsta Borgů je určena pouze pro základní, nerozšířenou hru Star Trek: Voyager Elite Force, nejlépe ve verzi 0.28 nebo 1.1! Máte-li tedy společně s hrou nainstalovaný i datadisk Expansion Pack, pravděpodobně vám tato modifikace nebude fungovat správně, zejména v oblasti skriptů.

Autorovy stránky: Vixey.cz, Kamenitý vrch, DoomMap.

Stránku vytvořil Duke, 2010.