Jste návštěvník číslo:

Levely pro Doom 2

 

 

Fort 5 - Návrat na pevnost

Datum vydání: 23.12.2003

Velikost: 2,83 Mb

Stáhnout

Od incidentu s planetárním dělem už uplynulo pár měsíců. Hrstka nepřátel, které se podařilo uniknout z ničivého útoku mírové aliance na planetu Gamma 6, se přesunula na malou výzkumnou základnu na zamrzlé planetě Janus. Podle všeho v této základně sestrojily novou generaci pěchotních zbraní. Je jasné, že to ohrožuje mír v celé galaxii, a tak vás kousek od základny vysazuje raketoplán mírové aliance.

Fort 5 je sice kratší než Fort 4, ale zase to dohání jako vždy perfektním designem úrovní a novými texturami.

 

 

Fort 4 - Poslední úder

Datum vydání: 11.8.2003

Velikost: 1,39 Mb

Stáhnout

Zdá se, že hrozba nové války stále nekončí. Poté, co byly ze základny mírové aliance odcizeny plány na nejničivější planetární dělo všech dob, začíná se mírová aliance obávat prohry. Satelitní snímky povrchu na odvrácené straně planety Gamma 6 odhalily stavbu hodně podobnou onomu iontovému dělu. Jelikož je celá planeta využívána jako nepřátelská základna, vyslala mírová aliance k této planetě celou svoji flotilu, aby jednou provždy s nepřáteli skoncovala. Dokud však bude planetární dělo schopné zničit celou flotilu jednou střelou provozuschopné, nemůže svoji misi flotila začít. A tak vaším dalším úkolem je zničit toto dělo.

Fort 4 se svými devíti propracovanými levely je bezesporu nejlepší z celé edice Fort a určitě si ho zahrajte!

 

 

Fort 3 - Gamma 6

Datum vydání: 10.3.2003

Velikost: 363 Kb

Stáhnout

Po úspěšném zničení bitevní stanice vás teleport přenesl na planetu Gamma 6, na jejíž oběžné dráze byla bitevní stanice postavena. K ochraně tak velkého staveniště byl na povrchu planety poblíž ponorkové základny postaven obrovský reaktor, který vyvíjel kolem oběžné dráhy neproniknutelný štít. Vy se teď musíte po tomto zařízení nedobrovolně projít, zlikvidovat jeho posádku a najít cestu ven.

Fort 3 obsahuje poprvé víc než jeden level. Tentokrát jde totiž o levely rovnou čtyři, které jsou mimo jiné inspirované hrami Medal of Honor a Star Wars Jedi Knight 2 Jedi Outcast.

 

 

Fort 2 - Legenda pokračuje

Datum vydání: 28.12.2002

Velikost: 357 Kb

Stáhnout

I když předchozí mise byla úspěšná. Přesto se povedlo části nepřátelské aliance utéct neznámo kam. Zatímco mírová federace pátrala po útočišti nepřátelské aliance, ti mezitím dokázali postavit bitevní stanici. Mírová federace na to však  přišla pozdě a bitevní stanice už letí zničit Zemi. Nezbývá však moc času, a tak jste zase povolán do akce s úkolem tuto loď, jak jinak, zničit.

 

 

Fort 1

Datum vydání: 4.7.2002

Velikost: 73,6 Kb

Stáhnout

Fort je můj první vážně braný level. Vžijete se do role nejlepšího vojáka z nejlepších. Konečně nastala chvíle podepsání mírového paktu, jenže se vše zvrtlo. To mělo za následek, že se každá aliance účastnící se nejkrvavější války všech dob začaly navzájem obviňovat. A tak vás velitelství posílá na nebezpečnou misi, která má za úkol ochránit vesmír před další válkou a odhalit pravého útočníka.

 

 

Autorovy stránky: Vixey.cz, Kamenitý vrch, DoomMap.

Stránku vytvořil Duke, 2010.