Jste návštěvník číslo:

Levely pro Doom 1

 

 

Akce Korian

Datum vydání: 18.7.2001

Velikost: 418 Kb

Stáhnout

Píše se rok 2145. Před měsícem se uskutečnilo první setkání s mimozemskou civilizací. Průzkumná loď Voyager 3 objevila na planetě Korian v sousední soustavě inteligentní bytosti - Koriany. Z počátku se zdali mírumilovní, ale jen do té doby, než k Zemi přiletěli Korianské válečné lodě s úmyslem vše živé na Zemi zničit. Po dlouhých bojích se podařilo Korianské lodě zničit. Mezitím se jistá pozemská společnost IFA přidala na stranu Korianů a obsadila jediné vesmírné středisko na Zemi, které přežilo boje. Podle jistých zdrojů Koriané na své planetě budují tu nejničivější kosmickou loď Notos, která by dokázala během jediného dne zničit veškerý život na Zemi.

Pro ochranu této ničivé zbraně postavili na Korianu obří reaktor, který vyvíjí kolem celé planety neproniknutelný štít. Vašim úkolem nebude nic jiného, než zničit tento reaktor, aby potom pozemské lodě mohli napadnout Notos.

Akce Korian je můj úplně první počin v oboru leveldesignerství. Nachází se v něm i moje úplně první mapa, konkrétně je to druhý level odehrávající se na palubě vesmírné lodi Ikarie.

 

 

Autorovy stránky: Vixey.cz, Kamenitý vrch, DoomMap.

Stránku vytvořil Duke, 2010.